CAMPIONATUL NAȚIONAL PE ECHIPE – DIVIZIA B

Asociatia Club Sportiv D.S.A. Cluj-Napoca a fost susţinută în anul 2017 de Consiliul Judeţean Cluj pentru cheltuielile prevăzute cu etapa Concursului Naţional pe Echipe Romstal – Divizia B şi pentru achiziţionarea de echipament sportiv și este susținutp și de către Consiliul Local Cluj-Napoca pentru deplasarea la 2 concursuri internaționale. Multumim!

 

În perioada 31 august – 03 septembrie 2017, la Buzău, s-a desfășurat Campionatul Național pe Echipe Divizia B, unde afost prezenta și echipa noastră cu următorii sportivi: Marinescu Răzvan, Simion Bobi și Mocean Dan. Alături de a fost antrenorul Năsui Dan. În urma meciurilor disputate, echipa noastră s-a clasat pe locul 4. Rezultatele detaliate pot fi consultate aici: www.frtmromania.ro.
Felicitări!